LTF PRIVĀTUMA UN PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS POLITIKA

Latvijas Tekvon-do Federācijai (turpmāk tekstā – LTF) lietotāju privātums, personas datu aizsardzība un šo datu konfidenciāla apstrāde, ievērojot visus likumā noteiktos nacionālos un Eiropas datu aizsardzības noteikumus (ES Regula 2016/679), ir prioritāte. Zemāk ir aprakstīti daži svarīgi aspekti par to, kādu informāciju un personas datus LTF iegūst un ko ar tiem dara, tajā skaitā to, kāda informācija tiek iegūta, kā tā tiek izmantota un kas tai var piekļūt.

Vai AMBERCUP.LV tiek lietotas sīkdatnes?

Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu lapas apmeklēšanās laikā un tiek saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat mājaslapu, sīkdatne uzkrāj datus par katru apmeklējumu. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni.

Katram lietotājam tiek piesaistīta anonīma sīkdatne, ar kuras palīdzību nav iespējams noteikt lietotāja personību, bet tas palīdz noteikt kvantitatīvu statistiku par mājaslapas lietošanu – kādu saturu katrs patērē, kādi ir ierīču, ar kurām tiek apmeklēta lapa, tehniskie dati, lai mēs labāk izprastu lietotāju intereses un uzlabotu lietotāju ērtības.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā portālā izmantojam sīkdatnes, kā arī lai sniegtu saviem lietotājiem personīgāku pieredzi mājaslapas lietošanā – saturu un reklāmu atbilstoši Jūsu interesēm, vienreiz uzstādītu iestatījumu saglabāšanu u.c. Turklāt sīkdatņu apkopošana un apstrāde mums palīdz saprast, kā lietojat mūsu mājaslapu, lai to pielāgotu jūsu vajadzībām un attiecīgi padarītu jums vēl interesantāku.

Vai mēs nododam datus trešajām pusēm?

Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei trešajām pusēm, vienīgais izņēmums ir valsts tiesībsargājošās iestādēs, kuras pilda tām likumā noteiktās funkcijas.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet portālu, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Apmeklējot mūsu mājaslapu, jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Ja jums ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai sūdzības saistībā ar to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums e-pastā – itf.latvia@gmail.com